Start

Aktualności


 

Nowa Wypożyczalnia

Nowoczesna wypożyczalnia Bartuś- nowy obiekt od sezonu 2017/2018, znajduje się w Zieleńcu pomiędzy 4-osobową kanapą oraz 6-osobową kanapą Gryglówka/Winterpol, przy 120-metrowej taśmie B1. Oferujemy profesjonalny dobór sprzętu, dopasowany do indywidualnych preferencji, a także wzrostu, wagi i umiejętności. Współpracujemy z najlepszymi producentami nart oraz snowboardów (SALOMON, ATOMIC), dzięki czemu na naszą ofertę składa się sprzęt najwyższej jakości.

Jeśli wybierasz się na zimowy urlop, a nie posiadasz swojego sprzętu- zapraszamy do wypożyczalni Bartuś, nasi specjaliści przygotują najbardziej optymalny dla Ciebie zestaw. Pamiętaj, że odpowiedni dobór sprzętu przekłada się bezpośrednio na efektywność nauczania oraz satysfakcję z szusowania po stokach.

W marcu jak w garncu!

Sezon powoli dobiega końca... :( Marzec dotąd rozpieścił nas kilkoma dniami naprawdę pięknej alpejskiej pogody :) Co prawda walczymy z lekkim ociepleniem, ale nadal nie dajemy za wygraną zgodnie z dewizą "Zieleniec poddaje się ostatni" :)

Poranek na stoku

Jeszcze Was tu nie ma?! Także raz - dwa, zabieramy sprzęcik i spotkamy się na Bartusiu 

 

Kamera

Pogoda Zieleniec Ski Arena


 

Zapisy na Lekcje - 500 606 228

 

Jesteśmy profesjonalną szkołą sportów zimowych. Prowadzimy szkolenia w zakresie narciarstwa alpejskiego i snowboardu na każdym poziomie zaawansowania w systemach indywidualnych i grupowych. 

Kontakt

Zieleniec 65
57-340 Duszniki-Zdrój

Szkoła Bartuś

500 606 228 (zapisy na lekcje)
500 271 665 (grupy zorganizowane)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wyciągi Bartuś

506 659 177, 500 271 665
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dojazd