Szkółka
 
Jesteśmy profesjonalną szkołą sportów zimowych w Zieleniec Ski Arena.
 
 
Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2000 roku i jesteśmy jedną z największych szkół narciarskich i snowboardowych w Zieleńcu. Zatrudniamy dla Was najlepszych instruktorów pasjonatów narciarstwa i snowboardu. Naszą kadrę stanowią absolwenci oraz studenci wrocławskiej AWF, profesjonalni instruktorzy, miłośnicy nart i desek, którzy potrafią łączyć życiową pasję z pracą zawodową.
 
 
To właśnie dla Was po wieloletnich doświadczeniach opracowaliśmy własne metody nauczania.
 
W przyjaznej atmosferze pokazujemy Wam
jak uczynić z jazdy prawdziwą przyjemność.
 
 
 
 
 
Nasi instruktorzy z najlepszymi kwalifikacjami oraz przygotowaniem pedagogicznym i metodycznym mają świetne podejście do każdego zwłaszcza do najmłodszych kursantów.
 
 
Uczymy na każdym etapie zaawansowania od podstaw do doskonalenia jazdy po elementy techniki sportowej w systemach indywidualnym i grupowym.
 
Naszym zadaniem jest zapewnić Państwu szkolenie na najwyższym poziomie przy 100 % bezpieczeństwa dlatego posiadamy własne zabezpieczone stoki.
 
 
 
 
 
 
 
Aby nauka była łatwa, bezstresowa i przyjemna oddaliśmy do Państwa użytku również najdłuższą w Polsce taśmę samobieżną nazywaną “magicznym dywanem”.
 
Jest ona doskonałą alternatywą dla nowych adeptów narciarstwa lub snowboardu, którzy to jeszcze nie do końca swobodnie czują się w trakcie korzystania z wyciągu talerzykowego- taśma zawiezie ich bezproblemowo w górę stoku.
 
 
 
 
 

 

Kontakt

Zieleniec 65
57-340 Duszniki-Zdrój

Szkoła Bartuś

500 606 228 (zapisy na lekcje)
500 271 665 (grupy zorganizowane)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wyciągi Bartuś

506 659 177, 500 271 665
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dojazd