Wyciągi

Wyciągi Bartuś należą do Stacji Narciarskiej Zieleniec Ski Arena. W trosce o Państwa wygodę użytkowania, są one doskonale przygotowane, na bieżąco ratrakowane, naśnieżane i oświetlone, co umożliwia jazdy nocne.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich miłośników białego szaleństwa - zapraszamy na narty oraz snowboard zarówno dzieci jak i dorosłych. Państwa milusińscy z pewnością będą czuli się u nas bezpiecznie! Podobnie jak mniej lub bardziej zaawansowani dorośli użytkownicy stoku, którzy po przerwie chcą w komfortowy i bezstresowy sposób podszlifować swoją technikę jazdy, lub po prostu się jej nauczyć. W tym celu, oferujemy Państwu lekcje pod okiem wykwalifikowanych instruktorek i instruktorów narciarstwa oraz snowboardu. Pracownicy naszej szkółki Ski & Snow Bartuś, każdemu z Państwa dobiorą instruktora odpowiadającego indywidualnym oczekiwaniom względem kursu.

Nasze wyciągi to doskonała propozycja dla całych rodzin, użytkowników zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych.

Specjalnie z myślą o odbiorcach na pierwszych etapach zaawansowania, uruchomiliśmy najdłuższą w Polsce taśmę samobieżną, nazywaną “magicznym dywanem”. Wyprodukowany przez polską firmę eNitra wyciąg taśmowy ma długość 124 metrów i stanowi doskonałą alternatywę dla osób, które nie czują się wystarczająco pewnie, aby korzystać z wyciągu talerzykowego. Taśma zawiezie Państwa i Państwa Pociechy w górę stoku, dzięki czemu nauka stanie się jeszcze przyjemniejsza i jeszcze bardziej bezstresowa.

Bliska lokalizacja względem dużego parkingu, na pewno będzie dla Państwa znacznym udogodnieniem, podobnie jak możliwość bezpośredniego zejścia ze stoku do Baru Bartuś. Tam będą się mogli Państwo ogrzać w przerwie szusowania, dzięki aromatycznym napojom, pysznym daniom, ale i ciepłej atmosferze.

Wyciągi Bartuś działają na wspólnym Zielenieckim karnecie - Ski Pass Zieleniec.

Jesteś z rodziną w Zieleńcu?
Czujesz się niepewnie w związku ze swoją techniką i umiejętnościami narciarskimi lub snowboardowymi?
To Twój pierwszy raz na nartach lub desce?
Chcesz zapewnić sobie możliwość komfortowego i bezstresowego doskonalenia umiejętności?
Chcesz mieć pewność bezpieczeństwa swoich dzieci?
Bartuś jest właśnie dla Ciebie!

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

 

 

 

Wyciągi Bartuś znajdują się pomiędzy koleją sześcio-i czteroosobową, mają ok. 250 metrów długości i są również oświetlone i naśnieżane. 

Najlepiej nadają się dla początkujących amatorów i średnio zaawansowanych narciarzy białego szaleństwa. Tutaj zdobywają całe rodziny, niezależnie od wieku, pierwsze szlify narciarskie!

Kontakt

Zieleniec 65
57-340 Duszniki-Zdrój

Szkoła Bartuś

500 606 228 (zapisy na lekcje)
500 271 665 (grupy zorganizowane)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wyciągi Bartuś

506 659 177, 500 271 665
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dojazd